sowie

Agroturystyka, gospodarstwa agroturystyczne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2008-07-28 13:51

Ostatni komentarz: dla zainteresowanych agroturystyka http://zycie-na-wsi.netbird.pl/?app=86
dodany: 2009.06.10 09:01:36
przez: milka
czytaj więcej
Data newsa: 2008-01-16 14:28

Ostatni komentarz: JA BYM TYLKO CHCIAł ZWRóCIC UWAGE TAKIEJ MłODEWJ KELNERCE NIE WIEM JAK ONA SIE NAZYWA TAKA BLONDYNKOA. DZIEWCZYNO MNIEJ TROCHE POWAGI I GODNOSCI BO ZACHOWUJESZ SIE STRASZNIE I JESTES BARDZO NIE MILA W STOSUNU DO KLIJETOW. TYLE
dodany: 2009.05.11 18:26:44
przez: staly klijet
czytaj więcej
Data newsa: 2008-11-21 16:34

Ostatni komentarz: Tak trzymać!
dodany: 2009.03.12 11:25:50
przez: benk
czytaj więcej
II Jarmark Produktów Regionalnych
2011-12-12 11:03

Jarmarki Produktów Regionalnych powstały z myślą o osobach, które poszukują smacznej, tradycyjnej, pozbawionej chemii i konserwantów żywności. Oferta skierowana jest do tych, którzy cenią smak i walory zdrowotne produktów oraz chcą spróbować czegoś innego niż produkty oferowane przez zwykłe sklepy spożywcze. Każdy znajdzie coś dla siebie. W ofercie posiadamy szereg regionalnych produktów z różnych regionów Polski. Produkty oferowane na jarmarkach bazują na przepisach przodków, są „swojskie” i smaczne, a ich specyfika wiąże się przede wszystkim z rodzajem stosowanych składników oraz z tradycją ich przyrządzania. W dniach 16-18 grudnia w Galerii Victoria w Wałbrzychu odbędzie się II Jarmark Produktów Regionalnych. Organizatorem Jarmarku jest agencja Rekreatywa z Wrocławia wraz z Dyrekcją Galerii Viktoria Wałbrzych. Każdy z klientów odwiedzających centrum będzie mógł przed świętami zaopatrzyć się w smaczne produkty, które uszlachetnią świąteczny stół. Na rozstawionych wewnątrz obiektu stoiskach w godzinach otwarcia centrum sami producenci lub ich przedstawiciele zaoferują min. : wędliny i sery z Korycina, Ekologiczne Sery z Wojcizny- oscypki, tradycyjne wędliny, ryby wędzone i przetwory rybne z przystani u Siudowej Zosi, miody pitne, chleb wiejski na zakwasie, wypieki cukiernicze, kwas chlebowy i piwo z browaru Koreb, suszone owoce, przetwory owocowe, przyprawy . Oczywiście nie zabraknie tradycyjnych polskich smaków w postaci chleba ze smalcem i ogórkiem. Co ciekawe, pojawią się również wina regionalne z Gruzji, jak i wyroby artystyczne wałbrzyszanki Pani Estery Grabarczyk, które cieszyły się sporym zainteresowaniem wśród kupujących podczas pierwszego Jarmarku.
 


Poza możliwością skosztowania i kupienia produktów, niedostępnych w tradycyjnej, sklepowej sprzedaży, wszelkie jarmarki są niezastąpioną, a dla wielu z nas jedyną okazją do bezpośredniego kontaktu z samymi producentami żywności. Któż jak nie oni mogą nam najwięcej opowiedzieć o oferowanych przez siebie produktach i sposobie ich wytworzenia? Serdecznie zapraszamy i życzymy smacznych zakupów!

źródło: 30minut
 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: