sowie

Agroturystyka, gospodarstwa agroturystyczne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2008-07-28 13:51

Ostatni komentarz: dla zainteresowanych agroturystyka http://zycie-na-wsi.netbird.pl/?app=86
dodany: 2009.06.10 09:01:36
przez: milka
czytaj więcej
Data newsa: 2008-01-16 14:28

Ostatni komentarz: JA BYM TYLKO CHCIAł ZWRóCIC UWAGE TAKIEJ MłODEWJ KELNERCE NIE WIEM JAK ONA SIE NAZYWA TAKA BLONDYNKOA. DZIEWCZYNO MNIEJ TROCHE POWAGI I GODNOSCI BO ZACHOWUJESZ SIE STRASZNIE I JESTES BARDZO NIE MILA W STOSUNU DO KLIJETOW. TYLE
dodany: 2009.05.11 18:26:44
przez: staly klijet
czytaj więcej
Data newsa: 2008-11-21 16:34

Ostatni komentarz: Tak trzymać!
dodany: 2009.03.12 11:25:50
przez: benk
czytaj więcej
50 zdjęć na 50-lecie Jeziora Bielawskiego
2023-06-07 12:03

Jezioro Bielawskie, znane również jako zbiornik wodny Sudety, obchodzi w tym roku jubileusz - to właśnie 50 lat temu zostało przekazane do użytkowania. Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Bielawie - MOKiS postanowił zorganizować specjalną wystawę z tej okazji.


Poproszono mieszkańców Bielawy o udostępnienie z prywatnych archiwów zdjęć wykonanych na terenie obecnego akwenu, zarówno przed jak i w trakcie oraz po wybudowaniu i przekazaniu w użytkowanie. Odzew nie był może zbyt szeroki, jednak materiały, które zostały przekazane były tak wartościowe i ciekawe, że udało się przygotować bardzo atrakcyjną wystawę związaną z naszym jeziorem. Prezentację uzupełniły fotografie nagrodzone w konkursie fotograficznym "Jezioro bielawskie w obiektywie".

 

Wystawa została zaprezentowana na terenie Campingu SUDETY podczas Dni Bielawy. Jak można było zauważyć, przez te dwa dni obejrzały ją setki widzów. Przyznamy, że sami jesteśmy mile zaskoczeni zainteresowaniem, jakie wzbudziła. Dlatego też postanowiliśmy, że wystawa ta pojawi się na dłużej i będzie wystawiona w holu Teatru Robotniczego. Ponieważ wystawione na warunki atmosferyczne materiały trochę ucierpiały, po naprawie i usunięciu szkód, plansze na dłużej będą udostępnione do oglądania. O czasie uruchomienia tej wystawy poinformujemy w osobnym poście.

 

Korzystając z okazji pragniemy podziękować wszystkim, którzy przekazali nam swoje zdjęcia, są to Panowie: Tadeusz Łazowski, Kazimierz Szczepaniak, Marcin Lichnowski rodziny: Brzezińskich, Pajdów, Rogackich, Szeremetów, Wilińskich, Łysoniów, Wojciechowskich, Zająców oraz PZW oddz. Bielawa i PZW oddz. BIELTEX.

 

Źrodło: um.bielawa.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: